Jsou všichni homosexuálové LGTB aktivisté?

Publikováno: 20.03.2015

Jean Pierre Delaume Myard, sám homosexuál a předseda hnutí Homovox, prohlašuje v médiích, že nikoliv. Ba co víc, říká, že drtivá většina homosexuálů se neztotožňuje s názory běžně prezentovanými médii jako názory všech homosexuálů. Mediálně prezentované názory homosexuálů jsou šířeny mocnou lobby gay (a souhrnně LGTB) aktivistů!

Jedná se celkem o zásadní otázku. V celém západním světě se postupně několik desetiletí slýcháváme zprávy, jak postupně gay aktivisté krůček po krůčku tlačí do zákonů „práva“ pro homosexuály. Není tomu tak dávno (2006), kdy v České republice byl přijat zákon o registrovaném partnerství. Poslední dobou už se uvažuje přímo o homosexuálních sňatcích a adopci dětí stejnopohlavními páry. V některých zemích je toto již uzákoněno. Na mapě se můžeme přesvědčit o tom, která část světa je „tolerantnější“ a „pokrokovější“.

Myard dokonce vydal knihu s názvem Homosexuál proti homosexuálnímu manželství (v originále Homosexuel contre le mariage pour tous). V ní také píše, že homosexuálové, kteří nezastávají ideovou linii LGTB, jsou obětí gay loby a jsou bojkotováni, stejně jako Myardova kniha.

Myard také rozlišuje mezi zdánlivě stejnými pojmy homosexuál a gay. Gay je podle něj homosexuál, který je členem LGTB lobby, homosexuál nikoli. Myard říká: „Zažil jsem diktaturu této lobby dost a dost. Je třeba rozlišovat gaye od homosexuála. Pokud jsi homosexuál a nesmýšlíš jako LGBT lobby, budeš manipulován. Tato lobby proti tobě zaujme homofobní postoj. Homosexuálové jako by nesměli myslet vlastní hlavou. Tato lobby se však stále více rozmáhá v institucích. Je zapotřebí proti ní zakročit, protože nereprezentuje homosexuály. Lobby LGBT chce zničit instituci manželství a rodiny. Netřeba tedy zaměňovat homosexuála a gaye. Gayové jsou militantní aktivisté, kteří chtějí vsugerovat veřejnosti, že se homosexuálové dožadují práva na adopci dítěte. Předně však platí, že dítě není právo. Ve Francii nám lhali, když při prosazení zákona o redefinici manželství tvrdili, že šlo o požadavek homosexuálů. Není tomu tak. Požadovala to gay lobby, která je v Evropě velice mocná. Já jako homosexuál jsem proti registrovanému partnerství homosexuálů i proti tzv. homosexuálnímu manželství, protože to s sebou nese otázku dětí. Naše sexualita je pouze naší věcí a je nepřípustné úmyslně připravovat dítě o otce či matku. Homosexuálové nežádají nic. Zmíněné požadavky homosexuálové nesdílejí, ani nemají, jsou požadovány jen velice malou skupinkou gay lobbistů, která je však velice mocná, protože má ekonomické prostředky a kontroluje média.“ (odkaz)

Je dobré slyšet z úst homosexuála, že ne všichni jsou zapálenými bojovníky za „právo“ na adopci dítěte atd. Je dobré slyšet člověka, který říká, že manželství je svazek mezi mužem a ženou, nikoli mezi dvěma homosexuály. Evropa na tom možná ještě není tak špatně!

Další články z kategorie:

Napsat komentář:

Jméno je povinné.

Zadejte validní e-mail.

Text je příliš krátký.

Komentáře:

  • Zatím nikdo neokomentoval tento článek.