Jsem Čech, kritizuji všechno a nenávidím všechny

Češi jsou neustále nespokojení. Jsou to socialistické mrdky, kouří a chlastají, dělají bordel na fotbale, nemají rádi Českou televizi ani Novu.

04.04.2015
1132

Mám šestnáct účtů a sedmnáctý nechci

Na úvod několik informací: nemám dotykový telefon, nepoužívám facebook ani jinou sociální síť, nevlastním Google brýle ani chytrý kávovar s připojením k internetu. Přesto jsem majitelem mnoha internetových účtů.

30.03.2015
780

Ohlédnutí za Pochodem pro život

Jsem asi blázen. Myslím si to čím dál tím častěji. Ale ono není úplně špatné být bláznem, ale musí to být pro správnou věc (nejméně)...

24.03.2015
799

Jsou všichni homosexuálové LGTB aktivisté?

Jean Pierre Delaume Myard, sám homosexuál a předseda hnutí Homovox, prohlašuje v médiích, že nikoliv. Ba co víc, říká, že drtivá většina homosexuálů se neztotožňuje s názory běžně prezentovanými médii jako názory všech homosexuálů. Mediálně prezentované názory homosexuálů jsou šířeny mocnou lobby gay (a souhrnně LGTB) aktivistů!

20.03.2015
1164

Jednotky NATO ve střední Evropě natrvalo již brzy, na facebooku se vrhají pytle s hovnama

Za několik dní do Česka dorazí američtí vojáci. Víme akorát, že nemáme házet rajčata a ani Molotovovy koktejly, nemuselo by to dobře skončit. Američané zde jedou v míru, neboli „demonstrovat své závazky aliančním spojencům“.

19.03.2015
800

Co kdybych řekl, že chci mít dítě jen s ženou bílé rasy?

Je to totální hit českého internetu. Píše se o tom úplně všude a odkazy mi posílají i lidé, “kteří o politice normálně až tak moc nediskutují. “ A to je co říct. Vypadá to, že pokud se vládě do této chvíle nepodařilo nasrat občany nařízeními typu “zákaz vjezdu do centra Prahy starými auty“ nebo povinnými zimními gumami tak tentokrát se to pravděpodobně stalo.

16.03.2015
998

Pochod pro život

V sobotu 21. 3. 2015 se bude v Praze konat již 15. ročník celostátního Pochodu pro život. Mnoho lidí si pod tím představí zase nějakou demonstraci nebo pochod proti něčemu, zkrátka nějaké vymezování...

13.03.2015
727

Bojovat za mír?

Jeden můj přítel s oblibou říkává tento citát: „Bojovat za mír, to je jako šukat za panenství.“ Je v tom obsažen kus pravdy a životní moudrosti. Lze vůbec vojenskými prostředky dosáhnout míru? Nebo násilí plodí vždy jen další násilí?

Migrace a Evropa

„Migrace přes hranice je přirozeným jevem. Mnoho Čechů po staletí cestuje a hledá štěstí v cizích zemích, mnoho cizinců přišlo hledat své štěstí do naší země. Když zapátráme ve svých rodokmenech, zjistíme, že mnoho z nás má předky, kteří přišli z ciziny…“

Nebojte se, nedívám se!

Snad by nebylo od věci...

06.03.2015
749